Будівельна компанія «Art Proekt Obolon» – це команда професійних архітекторів, інженерів, дизайнерів і будівельників. Вона була заснована в 2003 році і за час існування накопичила значний досвід в проведенні будівельних робіт в Києві і Київській області.

Тел. +380679695852, +380973273390

Україна, м.Київ, Вул.Вишгородська, 45

info@art-proekt.org.ua

Top

ПРО НАС

Art Proekt Obolon – це команда професійних архітекторів, дизайнерів, інженерів, будівельників та інших досвідчених фахівців. Наша компанія займається проектом від початку до кінця, від розробки архітектурного рішення і до виконання всіх видів ремонтних работ.Все турботи по ремонту Вашої квартири, будинку або офісу ми беремо на себя.Ми допоможемо Вам добитися чудового результату для будинку Вашої мрії. Індивідуально підхід до кожного нашого кліенту.Ми завжди враховуємо побажання наших замовників і створюємо ексклюзивний дизайн квартир, котеджів і офісів, який максимально точно відображає Ваше бачення ідеального місця для вашого обітанія.Стараясь якнайкраще втілити Ваші побажання, ми прислухаємося до Ваших інтересам і потребам . Створюючи дизайн квартир ми поєднуємо красу, стиль, комфорт і функціональність. Ми розуміємо, що Ваша нова квартира повинна дарувати радість і зручність як своїм господарям, так і їх гостям. Команда Art Proekt Obolon турбуватися про своїх клієнтів, завдяки чому всі матеріали які ми пропонуємо, екологічно безпечні для вашої родини, так само наша основна задача створити комфортне, затишне і гармонійний простір для вашого перебування. Ми подбаємо про Ваш затишок.

Архітектура, дизайн

Архітектори нашої компанії ретельно розробляють дизайн майбутнього інтер’єру в найрізноманітніших стилях, вміло підбирають сучасні матеріали, оптимально передають естетику і функціональність кожної деталі. Розробляючи дизайн інтер’єру Вашого приміщення, архітектори надають повний комплект креслень, необхідних для виконання ремонтних робіт на Вашому об’єкті. Маючи багаторічний досвід в будівництві та в розробці архітектурних і дизайнерських проектів, ми знаємо, що найголовніше в цій справі професіоналізм і якість. Ми йдемо в ногу з временем.Опіраясь на переваги клієнта, враховуємо останні світові тенденції в області дизайну інтер’єрів і використовуємо передові технології виробництва ремонтних робіт, застосовуючи для цього новітні матеріали. Архітектори компанії не тільки розробляють дизайн квартир, котеджів, офісів і магазинів, але також контролюють процес його втілення на всіх стадіях. Завдяки нашим клієнтам ми набули безцінного досвіду, який дозволяє нам позиціонувати себе як надійну і стабільну компанію.Ми особливо цінуємо і пишаємося тим фактом, що багато стали нашими постійними клієнтами, з якими нас пов’язує не один рік плідної співпраці. Працюючи з нашими Архітекторами і Дизайнерами, не варто турбуватися за додаткову оплату авторського нагляду.

Будівельні, ремонтні роботи

Професійні будівельники, що працюють в Art Proekt володіють багаторічним досвідом, забезпечені всіма необхідними інструментами і в своїй роботі використовують тільки якісні матеріали, що дозволяють добитися дійсно відмінного результата.Наші Фахівці виконують комплексний ремонт приміщення точно в термін, максимально точно реалізував ідеї, розроблені в дизайн-проект . Ми цінуємо наших клієнтів і співробітників, працюємо над постійним поліпшенням якості послуг, що Вам послуг з розробки дизайну інтер’єру та комплексному ремонту квартир, котеджів, офісних та інших приміщень. Наша мета зробити так, щоб під час ремонту квартири або будівництва будинку наші клієнти відчували себе впевнено і захищено, довіривши нашій компанії всі турботи, пов’язані з облаштуванням їх житла.

Ми допоможемо і підкажемо Вам, у виборі матеріалів, як зробити комплексний ремонт квартир більш економічним і екологічно безпечним для ваших сім’ї, допоможемо підібрати і доставимо всі матеріали на об’єкт і виконаємо всі види ремонтних робіт з незмінно високою якістю. До кожного нашого клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, завдяки чому кінцевий результат відповідає всім поставленим вимогам і, як правило, навіть перевершує всі очікування!

Про якість нашої роботи говорять наші клієнти, рекомендуючи нашу компанію своїм друзям і партнерам. Перевагою роботи з компанією Art Proekt є те, що наша компанія виконує ремонтні, будівельні роботи під ключ. Ремонт Вашої квартири, котеджу або офісу буде виконаний нашими майстрами в термін і в суворій відповідності з технічною документацією дизайн-проекту.